November 2016

G

4. november 2016 at 7:09
Zase jsem se přestěhovala.
Tak jak jsem před rokem přejela Německo a usadila se v Holandsku tak to stejný se stalo teď.
Akorátže místo přes Německo to bylo přes Brusel, Oceán, New York, celý United Snakes of America až do Californie.

Ale ještě předtím než Vás zasypu slunečníma fotkama, vás zasypu fotkama z velkýho jablka. A ještě předtím, než vás zasypu jablečnýma fotkama, musím něco napsat, protože k New Yorku mám co říct, jenže nevím pořádně jak to sdělit, takže to možná nebude dávat smysl.
Nedokážu popsat ten pocit, když letadlo přistálo v Newarku a já vykoukla z okýnka a on tam byl. New York. Rozeznala jsem Empire State Building a One WTC úplně mi poskočilo srdce. Ten den jsem z New Yorku viděla jen toto. Obrysy mrakodrapů, ale já byla šťastnější než kdy jindy. Dorazila jsem na hotel a tam bylo všechno přesně jak známe z filmů. Úplně všechno. Obrovská postel. Takový ty vozíky na kufry. A na chodbě vozík se všema možnýma čistítkama, co používá pokojová služba a má tam zapíchlou Americkou vlaječku. A ráno nás budila recepce telefonem. :D
No a druhý den jsme jeli do New Yorku (hotel byl v New Jersey). A tady byl zas ten pocit. Nepopsatelnej pocit, když jsem viděla, jak se New York přibližuje. A najednou jsem viděla Sochu Svobody a najednou to a tamto a já nevěděla, kam se dřív dívat a všechno mi připadalo zajímavý a jen si teď na to vzpomenu, tak se mi chce brečet, jak senzační to bylo a zase mám ten pocit. Takovej zvláštní pocit, fakt nejde popsat. Možná je to pocit, kterej máte, když se vám splní váš největší životní sen? Asi jo.
A teď se mi vybavila další vzpomínka. Když jsme po celým dni jeli zpátky na hotel. Už byla dávno tma a New York se zase zdaloval. A najednou se nad New Yorkem vynořil měsíc. Nebyl už úplně v úplňku, ale nebyl to ani úplně srpek, byl tak napůl. A hrozně zajímavý mi přišlo, že nad New Yorkem ten měsíc vypadal větší. Přímo obří. A já to nevyfotila. Nic by z toho nebylo a já si radši ten pohled snažila co nejvíc vrýt do paměti. Byl to jeden z nejnádhernějších momentů v mým životě.


Jako bych se dostala do Přátel.