August 2016

D

12. august 2016 at 22:13
Letošní léto je hrozně divný. Hrozně chladný. Doufám, že to nezní, že si stěžuju, to vůbec. Spíš naopak. Jenom je to fakt hrozně zvláštní. Nepamatuju si, že by v půlce srpna byla tráva takhle zelená. Vždycky bývá žlutá a spálená.
A jestli se nudíte, podívejte se na Moderní popelku s Hilary Duff. Určitě to znáte, jen jste na to zapomněli jako já. A já se na to za poslední měsíc podívala třikrát, moc mi to chybělo a chybí mi i to bezstarostný léto v roce 2009.
Šla jsem si koupit Panadol a zjistila jsem, že stojí jen 21,- Kč.
A pokud si chcete koupit hodně alkoholu, ale nechcete vypadat jako alkoholici, kupte k tomu dárkovou tašku a ještě líp i nějaký přáníčko. Všichni si pak budou myslet, že to někomu kupujete jako dárek. Věřte mi.
A vždycky se všechno vyřeší. A vždycky je všechno nakonec dobrý.
Váš život se může změnit ze dne na den. Z horšího na lepší. Ale i z lepšího na horší. Tak si to pamatujte a užívejte si co máte. Nežijte jen v přesvědčení, že váš život je na nic a že by mohl být lepší a že byste chtěli to a to. Uvědomte si, že byste taky nemuseli mít nic. A řekněte svým blízkým, že je máte rádi. Já to nikomu neříkám, nedokážu to říct, ale řeknu. Udělám to. Je to důležitý. A dejte jim pusu a obejměte je.
A pokud nenajdete písničku, která vystihuje vaše pocity a váš život, napište ji sami. A zapisujte si poznatky a nápady. A kreslete si.

Jo a sny se fakt plní.
A tady ta první fotka je věnována Weili.