Warriors.

26. may 2015 at 12:33
Ani nestačím zírat a už je to zase nějaká doba od posledního článku. Posledních pár dnů byl můj program docela naplněn - což je něco, na co nejsem zvyklá. Prošla jsem maturitami - tudíž jsem se musela učit - což je opět něco, na co nejsem zvyklá. Musím říct, že jsem sama sebe překvapila tím, že jsem se učila a naučit se celou historii za 3 dny, věřte mi, nebylo snadné (budoucím maturantům nedoporučuju dějepis jako maturitní předmět :D), ale zvládla jsem to. Písemné i ústní mám úspěšně za sebou a teď už si jen zbývá jít vyzvednout maturitní vysvědčení. Pořád nemůžu uvěřit tomu, že už nikdy nepůjdu na střední. Pár věcí mi ze střední chybět bude, ale jinak jsem spíše ráda, že je tahle etapa u konce.
20. března jsem byla na Hvězdárně sledovat zatmění slunce a bylo to naprosto skvělé. Počasí se vydařilo na 100% a atmosféra byla vynikající - tím myslím škodolibý smích celé hvězdárny, když jsme se dozvěděli, že na severu, kde mělo být úplně zatmění, bylo zataženo. A já asi pomalu tento článek utnu, protože mi nějak došla látka.

Úspěšným maturantům gratuluji.
Neúspěšní maturanti, nevěšte hlavu a hodně štěstí v září.
Těm, kteří maturují tento týden, přeji šťastnou ruku při losování a hlavně se z toho nezbláznit.
Maturantům 2016 radím - nechoďte na dějepis. :D A pokud na něho půjdete, učte se dřív a ne 3 dny předem, jako já. :D
A zbytek se mějte krásně a já se zase ozvu!

Tak a začneme fotkami z hvězdárny.

A tohle je jedna z věcí, na kterou jsem pyšná. Ikdyž některé fotky byly špatně zaostřené aneb částečné zatmění slunce 20.3.2015.


Výhled z hvězdárny na Brno.

Kopule malého planetária s odrazem zatmívajícího se sluníčka - kdyby to někoho zajímalo. :D

Před hvězdárnou se hrála kopaná se zeměkoulemíčkem. (Míčkem, který byl potištěný jako glóbus.)

Zachyceno na zastávce.

Ne, není to ten ztracený kocour, který se hledá na fotce výše. Ale je pravda, že je opravdu ztracený a že se ho babička ujala, ale nikdo se k němu nehlásí, tak je náš.

Náš pes prostě odmítal nosit pampeliškový věneček. Místo toho by to nejradši snědl.

Po cestě z obchodu jsem se ztratila v šeřících...

... a pak na poli. Div, že jsem nechytla klíště.

Než jsem stihla zaostřit podruhé, tak ta duha zmizela.


 


Comments

1 Hrašulee | Web | 26. may 2015 at 12:41 | React

Moc hezké fotky :)

2 wendy | Web | 26. may 2015 at 22:44 | React

Musim říct, že máš skvělý fotky. A ... já maturuju z Dějin výtvarný kultury. Asi stejný zlo jako děják, přeci jen... učit se o klenbách není prdel:-D A... víš co udělám? ANO, budu se učit tři dny předem. Nebuďme naivní, že by tomu bylo jinak:-D

3 feelikeunicorn | Web | 27. may 2015 at 6:26 | React

Tak to ti gratulujem k tej mature! Ja mám v štvrtom ročníku predmet dejepis, ale nejdem z neho chválabohu maturovať, neviem ako by som to zvládla, ale ty si očividne veľmi šikovná;) Ísť do hvezdárne pozorovať zatmenie slnka bol vždy mojím snom a tak ti to trochu závidím! Vznikla krásne fotografie ♥

4 Eillienessis | Web | 8. july 2015 at 22:27 | React

Ty tvoje fotky jsou skutečně něco ♥.
Také se přidávám a gratuluji k maturitě! Já věděla, proč se dějepisu vyhnout, historii mám ráda, to jo, ale můj největší problém je v zapamatování si dat, tudíž jsem minulý zvolila lepší cestu pro sebe, biologii:D. Upřímně každý, kdo maturoval z dějepisu, mám můj obdiv, pro mě by to rozhodně jednoduché nebylo.
A teď už máš ty nejdelší prázdniny vůbec. Tak ať je to léto co nejkrásnější! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.