May 2015

Warriors.

26. may 2015 at 12:33
Ani nestačím zírat a už je to zase nějaká doba od posledního článku. Posledních pár dnů byl můj program docela naplněn - což je něco, na co nejsem zvyklá. Prošla jsem maturitami - tudíž jsem se musela učit - což je opět něco, na co nejsem zvyklá. Musím říct, že jsem sama sebe překvapila tím, že jsem se učila a naučit se celou historii za 3 dny, věřte mi, nebylo snadné (budoucím maturantům nedoporučuju dějepis jako maturitní předmět :D), ale zvládla jsem to. Písemné i ústní mám úspěšně za sebou a teď už si jen zbývá jít vyzvednout maturitní vysvědčení. Pořád nemůžu uvěřit tomu, že už nikdy nepůjdu na střední. Pár věcí mi ze střední chybět bude, ale jinak jsem spíše ráda, že je tahle etapa u konce.
20. března jsem byla na Hvězdárně sledovat zatmění slunce a bylo to naprosto skvělé. Počasí se vydařilo na 100% a atmosféra byla vynikající - tím myslím škodolibý smích celé hvězdárny, když jsme se dozvěděli, že na severu, kde mělo být úplně zatmění, bylo zataženo. A já asi pomalu tento článek utnu, protože mi nějak došla látka.

Úspěšným maturantům gratuluji.
Neúspěšní maturanti, nevěšte hlavu a hodně štěstí v září.
Těm, kteří maturují tento týden, přeji šťastnou ruku při losování a hlavně se z toho nezbláznit.
Maturantům 2016 radím - nechoďte na dějepis. :D A pokud na něho půjdete, učte se dřív a ne 3 dny předem, jako já. :D
A zbytek se mějte krásně a já se zase ozvu!

Tak a začneme fotkami z hvězdárny.

A tohle je jedna z věcí, na kterou jsem pyšná. Ikdyž některé fotky byly špatně zaostřené aneb částečné zatmění slunce 20.3.2015.